TLE49611MXTSA1
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73692361
文件
商品說明
| Case/Package | TO-236-3 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Logic Function | Latch |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Max Output Current | 25 mA |
| Max Supply Current | 2.5 mA |
| Max Supply Voltage | 32 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 3 |
| Output Current | 25 mA |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | South Pole |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Sensing Method | Hall Effect |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,925
MOQ:50
SPQ:25
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 99 | $0.697 |
| 100 - 499 | $0.526 |
| 500 - 999 | $0.427 |
| 1,000 - | $0.406 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




