TLC555CP
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73692350
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Programmable timers/Oscillators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | 555 Type/Timer/Oscillator (Single) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 15 V |
| Current - Supply | 360μ A |
| Frequency | 2.1 MHz |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 55
MOQ:25
SPQ:25
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 99 | $1.223 |
| 100 - 299 | $0.871 |
| 300 - 999 | $0.733 |
| 1,000 - | $0.69 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




