SMBTA42E6327HTSA1
INFINEON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73691022
文件
商品說明
| Category | Discrete semiconductors Discrete single |
| Manufacturer | INFINEON |
| Transistor Type | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Maximum) | 300 V |
| Current - Collector Interrupt (max) | 100 nA |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 0.03 A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 |
| Frequency-transition | 50MHz |
| Power - Maximum | 0.36 W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 14,200
MOQ:200
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 499 | $0.17 |
| 500 - 2,999 | $0.119 |
| 3,000 - 5,999 | $0.093 |
| 6,000 - | $0.088 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




