RXEF020
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73690729
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Radial |
| Hold Current | 200 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Current Rating | 40 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Maximum Resistance 1 Hour (R1max) | 4.4 Ω |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Minimum Resistance Initial (Rmin) | 1.83 Ω |
| Power Dissipation | 410 mW |
| Trip Current | 400 mA |
| Voltage Rating (DC) | 72 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 9,360
MOQ:70
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 70 - 99 | $0.421 |
| 100 - 999 | $0.328 |
| 1,000 - 2,999 | $0.25 |
| 3,000 - | $0.225 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



