RMLV0816BGSB-4S2#AA0
RENESAS
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73690626
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 45 ns |
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | TSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Height | 1.2 mm |
| Interface | Parallel |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 1 MB |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 2.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 44 |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 40
MOQ:5
SPQ:5
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 24 | $10.098 |
| 25 - 99 | $7.463 |
| 100 - 199 | $6.389 |
| 200 - | $6.062 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



