R1LP0408DSP-5SI#S1
RENESAS
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73689895
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 55 ns |
| Case/Package | SOP |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 3.05 mm |
| Height - Seated (Max) | 3.05 mm |
| Interface | Parallel |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 25 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 32 |
| Number of Terminals | 32 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 1.27 mm |
| Width | 11.4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,430
MOQ:5
SPQ:5
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 24 | $7.692 |
| 25 - 99 | $5.572 |
| 100 - 199 | $4.723 |
| 200 - | $4.489 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



