R1LP0408DSB-5SI#B1
RENESAS
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73689893
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 55 ns |
| Case/Package | TSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Height | 1.2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | SRAM |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 32 |
| Width | 10.16 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 117
MOQ:6
SPQ:3
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 26 | $19.106 |
| 27 - 101 | $14.716 |
| 102 - 200 | $12.70 |
| 201 - | $12.103 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



