OPA637AU
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73689286
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | DifetR |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 130 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Current - Supply | 7 mA |
| Gain Bandwidth Product | 80 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 135 V/μs |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 149
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 24 | $43.811 |
| 25 - 149 | $35.272 |
| 150 - 299 | $31.214 |
| 300 - | $30.048 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




