OPA322AIDBVR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73689249
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 500 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Current - Supply | 1.6 mA |
| Gain Bandwidth Product | 20 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 10 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-74A/SOT-753 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,990
MOQ:30
SPQ:5
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 34 | $1.227 |
| 35 - 149 | $1.007 |
| 150 - 299 | $0.818 |
| 300 - | $0.773 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



