R5F571MLHDBG#20
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73551809
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | RX71M |
| Core Processor | RXv2 |
| Core Size | 32-bit Single Core |
| Speed | 240 MHz |
| RAM Size | 512K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 4MB(4M x 8) |
| EEPROM Size | 64K x 8 |
| Number of I/O | 127 |
| Data Converters | A/D 8x12b, 21x12b; D/A 2x12 |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I2C, MMC/SD, QSPI, SCI, SPI, SSI, USB OTG |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 176-LFBGA(13x13) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 19
MOQ:19
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $98.763 |
| 190 - 949 | $98.655 |
| 950 - | $98.498 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



