R5F56514FDFP#30
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73551306
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| ADC Channels (Resolution) | 14-Ch 12-Bit, 8-Ch 12-Bit |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv2 |
| DAC Channels (Resolution) | 1-Ch 12-bit |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| EEPROM Memory Size | 0 B |
| Part Family | RX |
| Flash Memory Size | 512 kB |
| Frequency | 120 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Height - Seated (Max) | 1.7 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | CAN, I2C, QSPI, SCI |
| Introduction Date | 2017-06-08 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 120 MHz |
| Max Input Voltage | 3.6 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 40 mA |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 12 |
| Number of Interrupts | 16 |
| Number of Pins | 100 |
| Number of Terminals | 100 |
| Number of Timers/Counters | 27 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Part Group | RX651 |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 256 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RX600 |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 260
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $51.195 |
| 1,000 - | $51.14 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



