R5F523E5AGNF#20
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73551046
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| ADC Channels (Resolution) | 4-Ch 12-Bit |
| Case/Package | HWQFN |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv2 |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991.a.2 |
| EEPROM Memory Size | 8 kB |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 800 µm |
| Height - Seated (Max) | 800 µm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | CAN, I2C, SCI, SPI |
| Introduction Date | 2022-04-20 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Frequency | 20 MHz |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Current | 30.3 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 128 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 3 |
| Number of Interrupts | 9 |
| Number of Pins | 40 |
| Number of Terminals | 40 |
| Number of Timers/Counters | 14 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Part Group | RX23E-A |
| Peripherals | LVD, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 16 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RX200 |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $70.823 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



