R5F52316CDLA#20
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73551015
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | RX231 |
| Core Processor | RXv2 |
| Core Size | 32-bit Single Core |
| Speed | 54 MHz |
| RAM Size | 32K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 256KB(256K x 8) |
| EEPROM Size | 8K x 8 |
| Number of I/O | 79 |
| Data Converters | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| Peripherals | Capacitive Touch, Dma, Lvd, Por, Pwm, Wdt |
| Connectivity | EBI/EMI, I2C, IrDA, SCI, SPI, SSI, USB OTG |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 100-TFLGA(5.5x5.5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 600
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $31.32 |
| 1,000 - | $31.269 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



