R5F51308AGFL#30
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73550924
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| ADC Channels (Resolution) | 10-Ch 12-Bit |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| EEPROM Memory Size | 8 kB |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Height - Seated (Max) | 1.7 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Introduction Date | 2017-08-01 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Frequency | 20 MHz |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 512 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 39 |
| Number of Pins | 48 |
| Number of Terminals | 48 |
| Operating Supply Voltage | 2.7 V |
| Part Group | RX130 |
| Peripherals | POR, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 48 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RX100 |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 500
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $32.355 |
| 1,000 - | $32.304 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



