R5F51103ADFK#30
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73550807
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | RX110 |
| Core Processor | RX |
| Core Size | 32-bit Single Core |
| Speed | 32 MHz |
| RAM Size | 10K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 64KB(64K x 8) |
| Number of I/O | 50 |
| Data Converters | A/D 14x12b |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | I2C, SCI, SPI |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 64-LQFP(14x14) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,080
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $15.833 |
| 1,000 - 4,999 | $15.805 |
| 5,000 - | $15.782 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



