R5F12067GSP#30
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73550779
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| ADC Channels (Resolution) | 11-Ch 10-Bit |
| Case/Package | LSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| EEPROM Memory Size | 1 kB |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 1 kB, 4 kB |
| Height | 1.45 mm |
| Height - Seated (Max) | 1.45 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Frequency | 16 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Current | 2.49 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.4 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I/Os | 1 |
| Number of Interrupts | 8 |
| Number of Pins | 20 |
| Number of Terminals | 20 |
| Number of Timers/Counters | 9 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Part Group | RL78/G15 |
| Peripherals | POR, WDT |
| Pitch | 650 µm |
| RAM Size | 1 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RL78/G1x |
| Terminal Pitch | 650 µm |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 500
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $9.547 |
| 2,500 - | $9.527 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



