R5F10BGGCLFB#35
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73550723
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| ADC Channels (Resolution) | 15-Ch 10-Bit |
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991.a.2 |
| EEPROM Memory Size | 4 kB |
| Part Family | RL78 |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.6 mm |
| Height - Seated (Max) | 1.6 mm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | CAN, I2C, LIN, SCI, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 32 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Current | 14 mA |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 128 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 5 |
| Number of I/Os | 2 |
| Number of Interrupts | 10 |
| Number of Pins | 48 |
| Number of SPI Channels | 4 |
| Number of Terminals | 48 |
| Number of Timers/Counters | 15 |
| Number of UART Channels | 3 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Part Group | RL78/F13 |
| Peripherals | POR |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 8 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RL78/F1x |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 684
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.452 |
| 1,000 - 4,999 | $23.424 |
| 5,000 - | $23.397 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



