R5F101CDALA#U0
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73550645
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| ADC Channels (Resolution) | 8-Ch 10-Bit |
| Case/Package | LGA |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| EEPROM Memory Size | 0 B |
| Part Family | RL78 |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 760 µm |
| Height - Seated (Max) | 760 µm |
| Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code | 8542.31.0001 |
| Interface | I2C, LIN, SPI, UART |
| Introduction Date | 2013-06-28 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 20 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 48 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| MSL | 3 |
| Mount | Surface Mount |
| Number of I2C Channels | 5 |
| Number of I/Os | 32 |
| Number of Pins | 36 |
| Number of SPI Channels | 4 |
| Number of Terminals | 36 |
| Number of Timers/Counters | 9 |
| Number of UART Channels | 3 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Group | RL78/G13 |
| Peripherals | POR, PWM, WDT |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 3 kB |
| REACH SVHC | Yes |
| Part Series | RL78/G1x |
| Temperature Grade | Industrial |
| Terminal Pitch | 500 µm |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 980
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $11.824 |
| 2,500 - | $11.804 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



