R5F100GCAFB#10
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73550621
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 32 kB |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 48 |
| Part Group | RL78/G13 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 2 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,915
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.431 |
| 1,000 - 4,999 | $13.403 |
| 5,000 - | $13.381 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



