MCP73831T-4ADI/MC
MICROCHIP
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73549103
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Projected EOL Date | 2034-11-03 |
| Case/Package | DFN |
| Country of Origin | Thailand |
| Introduction Date | 2005-11-03 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3.75 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 |
| Output Current | 500 mA |
| Output Voltage | 4.4 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,734
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $3.361 |
| 10,000 - | $3.356 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



