JL04V-2E18-10PE-B-R
JAE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73547041
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Gender | Male |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 23 A |
| Fastening Type | Threaded |
| Gender | Male |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Flanges, Panel |
| Number of Positions | 4 |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 33
MOQ:33
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 33 - 329 | $42.696 |
| 330 - 1,649 | $42.638 |
| 1,650 - 3,299 | $42.582 |
| 3,300 - | $42.53 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



