EXBV8V100JV
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73545587
Date Code:16+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | EXB |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 10 |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,680
MOQ:4,680
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,680 - 46,799 | $0.052 |
| 46,800 - 233,999 | $0.052 |
| 234,000 - 467,999 | $0.051 |
| 468,000 - 2,339,999 | $0.051 |
| 2,340,000 - 4,679,999 | $0.051 |
| 4,680,000 - 9,359,999 | $0.051 |
| 9,360,000 - | $0.051 |
| - | - |



