EXB2HV103JV
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73545571
Date Code:25+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | PANASONIC |
| Series | EXB |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Number of Resistors | 8 |
| Power Per Element | 62.5mW |
| Number of Pins | 16 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Applications | Automotive AEC-Q200 |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1506 |
| Size / Dimension | 0.150"L x 0.063"W(3.80mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 29,760
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.193 |
| 30,000 - 149,999 | $0.192 |
| 150,000 - 299,999 | $0.192 |
| 300,000 - | $0.192 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



