ECQE2103KF
PANASONIC
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73545033
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 10 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 4.3 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 7.4 mm |
| Height - Seated (Max) | 8.4074 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 20 mm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8532250070, 8532250070|8532250070|8532250070|8532250070|8532250070 |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 4.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,669
MOQ:2,669
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,669 - 26,689 | $0.437 |
| 26,690 - 133,449 | $0.436 |
| 133,450 - 266,899 | $0.435 |
| 266,900 - | $0.435 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



