75545-5000
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73540578
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Module |
| China RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Connector Type | Power, Receptacle |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | US |
| Depth | 9.9 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Receptacle |
| Housing Material | Polymer |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Circuits | 2 |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Terminals | 16 |
| Orientation | Vertical |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8536694040 |
| Termination | Press-Fit |
| Voltage Rating | 450 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 248
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.085 |
| 1,000 - 4,999 | $12.057 |
| 5,000 - | $12.035 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



