52793-1370
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73537925
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Contact Location | Top |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Country of Origin | MY |
| Current Rating | 500 mA |
| ELV | Compliant |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Housing Material | Polyphenylene |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Bronze |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 12 |
| Number of Contacts | 13 |
| Number of Positions | 13 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Tape and Reel |
| Pitch | 1 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Stackable | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 117
MOQ:117
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 117 - 1,169 | $2.491 |
| 1,170 - 5,849 | $2.472 |
| 5,850 - 11,699 | $2.462 |
| 11,700 - 58,499 | $2.455 |
| 58,500 - 116,999 | $2.448 |
| 117,000 - | $2.444 |
| - | - |
| - | - |



