52207-2185
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73537666
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
| Country of Origin | MY |
| Current Rating | 1 A |
| Gender | Female |
| Housing Material | Nylon |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 5 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 21 |
| Number of Contacts | 21 |
| Number of Positions | 21 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 1 mm |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.787 |
| 5,000 - | $2.777 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



