50-57-9302
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73537401
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Country of Origin | US |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 2.51 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Receptacle |
| Glow Wire Compliant | Non-compliant |
| Housing Material | Polyester |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 years ago) |
| Material | Polyester |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Cable |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating | 250 V |
| Width | 15.24 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 19,820
MOQ:3,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.376 |
| 30,000 - 149,999 | $0.375 |
| 150,000 - 299,999 | $0.375 |
| 300,000 - | $0.374 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



