19007-0082
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73530074
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Tin |
| China RoHS | Compliant |
| Color | Natural, Yellow |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Country of Origin | US |
| Depth | 9.91 mm |
| Gender | Female |
| Insulation | Fully Insulated |
| Insulation Diameter | 6.6 mm |
| Insulation Material | Nylon |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Nylon |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Tab Thickness | 812.8 µm |
| Tab Width | 6.35 mm |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating (DC) | 600 V |
| Wire Gauge (Max) | 12 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 10 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,504
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.227 |
| 10,000 - | $1.223 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



