15-92-1430
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73529326
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | US |
| Current Rating | 1 A |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Glow Wire Compliant | Non-compliant |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Circuits | 30 |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Positions | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Vertical |
| Pitch | 1.27 mm |
| Plating | Tin |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Through Hole |
| Voltage Rating | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 358
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.676 |
| 1,000 - 4,999 | $7.648 |
| 5,000 - 9,999 | $7.639 |
| 10,000 - | $7.626 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



