UCD1E222MNQ1MS
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73519807
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 16.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 17.5006 mm |
| Impedance | 35 mΩ |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 1.8 A |
| Ripple Current (AC) | 1.8 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6,250
MOQ:625
SPQ:625
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 625 - 1,249 | $0.905 |
| 1,250 - 2,499 | $0.865 |
| 2,500 - 5,624 | $0.825 |
| 5,625 - | $0.787 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



