NRS5030T3R3MMGJ
TAIYO YUDEN
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73518937
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | NR, S Type |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.6A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 36MHz |
| DC Resistance (DCR) | 30mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 120°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.193"L x 0.193"W(4.90mm x 4.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:1,500
SPQ:500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 2,499 | $0.109 |
| 2,500 - 4,999 | $0.101 |
| 5,000 - 11,499 | $0.095 |
| 11,500 - 22,499 | $0.09 |
| 22,500 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



