M30855FJGP#U3
RENESAS
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73518575
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | M16C™ M32C/80/85 |
| Core Processor | M32C/80 |
| Core Size | 16/32-bit |
| Speed | 32 MHz |
| RAM Size | 24K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 512KB(512K x 8) |
| Number of I/O | 121 |
| Data Converters | A/D 34x10b; D/A 2x8b |
| Peripherals | DMA, WDT |
| Connectivity | CANbus, I2C, IEBus, SIO, UART/USART |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 144-LFQFP(20x20) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 325
MOQ:25
SPQ:25
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 25 - 99 | $51.831 |
| 100 - 249 | $49.407 |
| 250 - 524 | $46.601 |
| 525 - | $45.421 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



