LQH32PN3R3NN0L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73518546
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.25A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 50MHz |
| DC Resistance (DCR) | 144mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.081 |
| 4,000 - 7,999 | $0.073 |
| 8,000 - 15,999 | $0.069 |
| 16,000 - 43,999 | $0.066 |
| 44,000 - | $0.063 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



