LQG18HN8N2J00D
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73518542
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG18 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 8.2 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 4GHz |
| Q @ Freq | 12 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 250mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0603(1608メートル法) |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 48,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.042 |
| 8,000 - 15,999 | $0.037 |
| 16,000 - 31,999 | $0.036 |
| 32,000 - 87,999 | $0.034 |
| 88,000 - | $0.033 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




