GCM21BR71H105KA03K
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73518346
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 540,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 19,999 | $0.022 |
| 20,000 - 29,999 | $0.019 |
| 30,000 - 59,999 | $0.019 |
| 60,000 - 169,999 | $0.018 |
| 170,000 - | $0.018 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




