DE1E3RA472MA4BN01F
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73518036
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DE1 |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.472"Dia(12.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:200
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,399 | $0.174 |
| 1,400 - 3,399 | $0.159 |
| 3,400 - 7,599 | $0.147 |
| 7,600 - 20,599 | $0.141 |
| 20,600 - | $0.135 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




