1-966067-7
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st73516996
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Copper |
| Color | Blue |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Nylon |
| Depth | 4.7 mm |
| ELV | Compliant |
| Heavy Duty | No |
| Inside Diameter | 4.2 mm |
| Insulation | Non-Insulated |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lead Length | 12 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Material | Copper, Polypropylene, Tin |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Bulk |
| Plating | Copper, PP |
| Schedule B | 8536904000, 8536904000|8536904000, 8536904000|8536904000|8536904000, 8536904000|8536904000|8536904000|8536904000 |
| Termination | Ferrule |
| Wire/Cable Gauge | 14 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:2,000
SPQ:500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 4,499 | $0.079 |
| 4,500 - 7,499 | $0.07 |
| 7,500 - 12,499 | $0.067 |
| 12,500 - 22,499 | $0.064 |
| 22,500 - 49,499 | $0.063 |
| 49,500 - 99,999 | $0.061 |
| 100,000 - | $0.06 |
| - | - |



