1050170001
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Connector Type | Receptacle, USB |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | US |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 7.5 mm |
| Features | Shielded |
| Gender | Female |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Height | 2.825 mm |
| Housing Material | Polymer |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 5 |
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 5 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Terminals | 5 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 650 µm |
| Plating | Gold |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Termination | Solder |
| USB Standard | USB 2.0 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 480
MOQ:108
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 108 - 430 | $0.683 |
| 431 - | $0.578 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



