IHLP3232DZER100M01
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73512972
Date Code:25
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-3232DZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 5.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 9A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 15MHz |
| DC Resistance (DCR) | 59.9mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.322"L x 0.322"W(8.18mm x 8.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 215
MOQ:32
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 319 | $2.958 |
| 320 - 1,599 | $2.895 |
| 1,600 - 3,199 | $2.839 |
| 3,200 - 15,999 | $2.811 |
| 16,000 - 31,999 | $2.801 |
| 32,000 - 63,999 | $2.794 |
| 64,000 - 127,999 | $2.786 |
| 128,000 - | $2.783 |



