TCA9534APWR
Texas Instruments

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73512897
Date Code:22
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs I/O expanders |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Output Type | Push-Pull |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Interrupt Output | Yes |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Number of I/O | 8 |
| Interface | I2C |
| Product Overview | IC XPNDR 400KHZ I2C 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 196
MOQ:38
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |



