GRJ55DR73A104KWJ1L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73512586
Date Code:22
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRJ |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 1000V(1kV) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 242
MOQ:54
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $1.727 |
| 540 - 2,699 | $1.679 |
| 2,700 - 5,399 | $1.642 |
| 5,400 - 26,999 | $1.634 |
| 27,000 - 53,999 | $1.629 |
| 54,000 - 107,999 | $1.625 |
| 108,000 - | $1.623 |
| - | - |




