#A915BY-101M=P3
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73512584
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | D53LC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 510mA |
| Current - Saturation (Isat) | 260mA |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 569mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2020 |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.197"W(5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 279
MOQ:50
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $1.851 |
| 500 - 2,499 | $1.795 |
| 2,500 - 4,999 | $1.758 |
| 5,000 - 24,999 | $1.75 |
| 25,000 - 49,999 | $1.745 |
| 50,000 - 99,999 | $1.741 |
| 100,000 - | $1.739 |
| - | - |



