R1EX24016ATAS0I#U0
RENESAS
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st73509409
Date Code:2016+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 100 ns |
| Case/Package | TSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Clock Rate | 400 kHz |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Height | 1.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Size | 16 kB |
| Memory Type | CMOS |
| Min Input Voltage | 1.8 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 8 |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,007
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.737 |
| 10 - 29 | $1.727 |
| 30 - 49 | $1.311 |
| 50 - 99 | $1.228 |
| 100 - 299 | $1.165 |
| 300 - 499 | $1.124 |
| 500 - 999 | $1.115 |
| 1,000 - | $1.109 |



