RSEG-2004
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st73505973
Date Code:2024
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 4 A |
| DC Resistance (DCR) | 130 mΩ |
| Leakage Current | 750 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 305
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $12.076 |
| 5 - 9 | $8.916 |
| 10 - 29 | $8.291 |
| 30 - 49 | $7.875 |
| 50 - 59 | $7.792 |
| 60 - 99 | $7.771 |
| 100 - 199 | $7.73 |
| 200 - | $7.698 |



