UMA1C100MDD
NICHICON
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73499145
文件
商品說明
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 4 mm |
| Features | General Purpose |
| Height | 5 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.9944 mm |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 1.5 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 23 mA |
| Ripple Current (AC) | 23 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 16 V |
| Voltage Rating | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 85
MOQ:32
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 319 | $0.32 |
| 320 - 1,599 | $0.257 |
| 1,600 - 3,199 | $0.201 |
| 3,200 - 15,999 | $0.164 |
| 16,000 - 31,999 | $0.163 |
| 32,000 - 63,999 | $0.157 |
| 64,000 - 127,999 | $0.151 |
| 128,000 - | $0.149 |




