RK73H2ETTD2200F
KOA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st73499088
文件
商品說明
| Case/Package | 1210 |
| Case Code (Imperial) | 1210 |
| Case Code (Metric) | 3225 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 2.6 mm |
| Height | 700 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 500 mW |
| Resistance | 220 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Width | 2.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,663
MOQ:50
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $0.203 |
| 500 - 2,499 | $0.147 |
| 2,500 - 4,999 | $0.11 |
| 5,000 - 24,999 | $0.102 |
| 25,000 - 49,999 | $0.097 |
| 50,000 - 99,999 | $0.093 |
| 100,000 - 199,999 | $0.092 |
| 200,000 - | $0.092 |




