LQH5BPN330M38L
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH5 |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.3A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.3A |
| Inductance | 33 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 6.5MHz |
| DC Resistance (DCR) | 180mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2020(5050メートル法) |
| Size / Dimension | 0.200"L x 0.200"W(5.08mm x 5.08mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,188
MOQ:9
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $1.14 |
| 90 - 449 | $1.078 |
| 450 - 899 | $0.63 |
| 900 - 4,499 | $0.58 |
| 4,500 - 8,999 | $0.574 |
| 9,000 - 17,999 | $0.537 |
| 18,000 - 35,999 | $0.531 |
| 36,000 - | $0.529 |



