VS-36MT120
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73497836
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | D |
| Current Rating | 35 A |
| Element Configuration | Single |
| Forward Current | 35 A |
| Forward Voltage | 1.19 V |
| Height | 10 mm |
| Isolation Voltage | 2.7 kV |
| Max Forward Surge Current (Ifsm) | 500 A |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Power Dissipation | 350 mW |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 1.2 kV |
| Max Surge Current | 475 A |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 500 A |
| Peak Reverse Current | 100 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Through Hole |
| Width | 28.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 98
MOQ:98
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 98 - 979 | $35.359 |
| 980 - | $35.307 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



