GBU8M-E3/45
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73497101
Date Code:22/23+
文件
商品說明
| Capacitance | 94 pF |
| Element Configuration | Single |
| Forward Current | 8 A |
| Forward Voltage | 1 V |
| Height | 18.8 mm |
| Max Forward Surge Current (Ifsm) | 200 A |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 1 kV |
| Max Reverse Leakage Current | 5 µA |
| Max Surge Current | 200 A |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount , Through Hole |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Output Current | 8 A |
| Packaging | Bulk |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 200 A |
| Peak Reverse Current | 5 µA |
| Radiation Hardening | No |
| Reverse Recovery Time | 150 ns |
| Schedule B | 8541100080, 8541100080|8541100080|8541100080|8541100080|8541100080 |
| Width | 3.56 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,434
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.841 |
| 2,500 - 12,499 | $5.83 |
| 12,500 - | $5.821 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




